Yenilikçi Ar-Ge Alt Yapısı

Geniş çaplı Ar-Ge çalışmalarına olanak sunan laboratuvar alt yapısı ve uzman personel desteği

Kaliteli Ürün ve Hizmet

Kalite standartlarından ödün vermeden müşteri ve iş ortaklarına en iyi deneyimi sunmak üzerine kurulu hizmet anlayışı

Güçlü Şirket Felsefemiz

Bilim ışığında insanlığa fayda sağlarken memnuniyet kavramını tüm sürece yayarak ilerlemek

Krosgen Biyoteknoloji

Krosgen Biyoteknoloji, 2015 yılında Sanayi Bakanlığı tarafından desteklenen Teknogirişim Sermaye Desteği adlı program ile kurulmuştur. Güncel teknoloji ve kalite sistemlerini ürünlerine başarıyla entegre ederek moleküler tabanlı yerli ve milli ürünler üretmektedir. Gelişmiş laboratuvar alt yapısı ve alanında uzman personeli ile Ar-Ge faaliyetlerine yenilikçi vizyonunu katmaktadır. Krosgen Biyoteknoloji, aynı zamanda distribütör olduğu firmalar ile moleküler alanda çalışan araştırmacılara 360° çözüm sunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına kaliteli ürün ve hizmetleriyle hızlı ve etkin cevaplar üretmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz, biyoteknoloji sektöründe ihtiyaçlara en uygun ürün ve hizmetleri sunarak yaşam kalitesini yükseltmektir.

Vizyonumuz

Müşteri beklentilerini şekillendiren ve gurur duyulan lider biyoteknoloji şirketi olmaktır.

Ar-Ge

Krosgen Biyoteknoloji olarak, şirketimizin sürdürülebilir kalkınmasının ancak yenilikçi potansiyelin yaratıldığı yoğun bir araştırma ve geliştirme yapılmasıyla sağlanabileceğine inanıyoruz.

Ürüne Yönelik Çalışmalar

Krosgen Biyoteknoloji, geliştirildikten sonra ticari bir ürüne dönüştürülebilecek akademik araştırmaların sonuçlarıyla ilgilenmektedir. Akademi, hastaneler ve diğer şirketlerle de belirli projelerde güvenilir ve karşılıklı yarar sağlayan işbirliği için her zaman buradayız.