Yenilikçi Ar-Ge Alt Yapısı

Geniş çaplı Ar-Ge çalışmalarına olanak sunan laboratuvar alt yapısı ve uzman personel desteği

Kaliteli Ürün ve Hizmet

Kalite standartlarından ödün vermeden müşteri ve iş ortaklarına en iyi deneyimi sunmak üzerine kurulu hizmet anlayışı

Güçlü Şirket Felsefemiz

Bilim ışığında insanlığa fayda sağlarken memnuniyet kavramını tüm sürece yayarak ilerlemek

Krosgen Biyoteknoloji

Krosgen Biyoteknoloji, 2015 yılında Sanayi Bakanlığı tarafından desteklenen Teknogirişim Sermaye Desteği adlı program ile kurulmuştur. Güncel teknoloji ve kalite sistemlerini ürünlerine başarıyla entegre ederek moleküler tabanlı yerli ve milli ürünler üretmektedir. Gelişmiş laboratuvar alt yapısı ve alanında uzman personeli ile Ar-Ge faaliyetlerine yenilikçi vizyonunu katmaktadır. Krosgen Biyoteknoloji, aynı zamanda distribütör olduğu firmalar ile moleküler alanda çalışan araştırmacılara 360° çözüm sunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına kaliteli ürün ve hizmetleriyle hızlı ve etkin cevaplar üretmektedir.

 
Kalite Politikamız
Krosgen Biyoteknoloji olarak müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve takım arkadaşlarımızın memnuniyetini ve güvenini ön planda tutarak her gün bir önceki günü ile yarış halinde olan yenilikçi bir firma olma hedefini benimsiyoruz.
Genetik materyalin olduğu her alanda çalışmalar yürüten firmamız tüm ekip tarafından içselleştiren kalite politikasını bu yolda kendine kılavuz edinmiştir. Bu hedefler ışığında, ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 standartları, Vücut Dışında Kullanılan Tıbbi Tanı Cihazları Yönetmeliği ve ilgili mevzuat şartları doğrultusunda faaliyetlerimizi gerçekleştirerek sürekli iyileştirmeyi, gelişmeyi ve büyümeyi destekleyeceğiz.
  • Hizmetlerimizi ulusal ve uluslararası standartlara uygun gerçekleştirmek,
  • Müşterilerimize çözüm odaklı hizmet sunmak,
  • Yurtiçi ve Yurtdışı iş partnerlerimizi en iyi şekilde temsil etmek,
  • Kaliteli ürün hedefinden sapmadan her geçen gün daha iyisini geliştirme amacında olmak,
  • Ürün yelpazemizi sürekli geliştirmek ve pazar payımızı arttırmak için girişimlerde bulunmak,
  • Gelişen teknolojiye açık, adaptasyonu yüksek ve yaratıcı bir firma olmak,
  • Uluslararası pazarda marka bilinirliği ve güvenini arttırarak aranılan bir marka olmayı hedeflemek,
  • Çalışanlarımıza huzurlu, motive edici ve gelişimlerini teşvik eden ortam sağlamak,
  • Çalışanlarımızın öneri ve tavsiyelerine açık olmak.
Vizyonumuz

Genetik materyalin olduğu her alanda moleküler tanıya yönelik yeni teknolojileri takip ederek sektörde öncü, dünya pazarında kendine yer edinmiş bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Vizyona ulaşmak için belirlediğimiz hedefler misyonumuzu oluşturur,

 

"İnsan sağlığı, hayvan sağlığı ve gıda alanlarında ihtiyaç duyulan ürünlerin belirlenerek ithal ürün pazar payını azaltacak yerli alternatifler oluşturma hedeflerini bilimsel dayanaklar ve gerektiğinde akademisyenler ile işbirliği içinde ortak çalışmalar ile gerçekleştirmek" Krosgen misyonunu oluşturur.

Ar-Ge

Krosgen Biyoteknoloji olarak, şirketimizin sürdürülebilir kalkınmasının ancak yenilikçi potansiyelin yaratıldığı yoğun bir araştırma ve geliştirme yapılmasıyla sağlanabileceğine inanıyoruz.

Ürüne Yönelik Çalışmalar

Krosgen Biyoteknoloji, geliştirildikten sonra ticari bir ürüne dönüştürülebilecek akademik araştırmaların sonuçlarıyla ilgilenmektedir. Akademi, hastaneler ve diğer şirketlerle de belirli projelerde güvenilir ve karşılıklı yarar sağlayan işbirliği için her zaman buradayız.