LTEK CO., LTD, yenilikçi yaşam bilimi ölçüm ekipmanları ile Güney Kore, Gyeonggi-do’da kurulmuştur.

LTEK tarafından üretilen INNO mikroplaka spektrofotometreleri, absorbans ve lüminesans ile ilgili tüm araştırmalar için yeni nesil cihazlardır.

Inno-M mikroplaka ve Inno-N mikrohacim spektrofotometreler, 6 ila 384 kuyucuklu mikroplakalar (Inno-M) ve 2 μL hacimlere sahip küvetlerde (Inno-N) DNA-RNA-Protein kanfitikasyonları için uygun, kompakt spektrofotometre modelleridir. 

Inno-N ve Inno-M, araştırmanızı daha üst seviyeye çıkarmanızı sağlayan monokromatik ölçüm teknolojisine dayanmaktadır. Inno-N ve Inno-M için yazılım olan Inno-X, sonuç verilerinin yüksek doğruluğunu sağlayan güçlü fonksiyonlara sahiptir. Inno-X’in en kullanışlı yanlarından biri, son kullanıcıların yazılımı LTEK’in web sitesinden istedikleri zaman ve istedikleri yerde sadece internet bağlantısı ile indirebilmeleridir. Yazılımın yeni bir sürümü mevcut olduğunda da yazılımı kolayca güncelleyebilirsiniz.

Çeşitli uç nokta (endpoint), kinetik, spektral tarama ve alan tarama (area scanning) assay’lerine izin verir. Sonuçlar hızlı bir şekilde sağlanır ve sonuç verilerini güvenli bir şekilde kaydetmenize ve yönetmenize olanak tanıyan Microsoft Excel’de uygun şekilde sunulur.